Курс «Школа експортера»

Кожна компанія має право самостійно здійснювати зовнішньоекономічну діяльність, але для кваліфікованого виконання вказаної роботи необхідно оволодіти системними знаннями, вміннями та навичками.

 

Хто може проходити підготовку на курсах?

Юридичні та фізичні особи, які здійснюють або починають зовнішньоекономічну діяльність і планують самостійний оперативний пошук бізнес-партнерів, укладення зовнішньоекономічних контрактів та митне оформлення товарів.

  

Структура навчального курсу

Курс поділено на 3 блоки, які надають теоретичні та практичні знання, вміння та навички.

 

Блок А. Нормативна база, що регулює зовнішньоекономічну діяльність:

  1. Митний Кодекс України, Закони України, постанови КМУ та інші нормативно-правових акти, що регламентують зовнішньоекономічну діяльність;
  2. Митна вартість товарів та методи її визначення;
  3. Країна походження товару. Сертифікат походження товару;
  4. Митні платежі. Мито, акцизний збір, ПДВ.

Блок Б. Порушення митних правил та відповідальність за них. Карнети АТА.

Блок В. Зовнішньоекономічний контракт, порядок укладення. ІНКОТЕРМС 2010. Практичні заняття по декларуванню товарів.

 

Чому вчитися треба у нас?

Курси підготовки фахівців з питань зовнішньоекономічної діяльності в Кіровоградській РТПП проводять виключно фахівці-практики.

Для участі у курсах необхідно заповнити анкету на кожного учасника та надіслати її на електронну пошту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оплатити навчання до початку занять (до вартості навчання включено: конференц-сервіс, методичні матеріали, консультаційні послуги).

Проводяться заняття в Кіровоградській РТПП (м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А), по факту формування групи слухачів.

 

Контактна інформація

Контактна особа - начальник Управління зовнішньоекономічної діяльності Кіровоградської РТПП - Сергій Крамарчук, м.т. (0-50) 1343007, (05222) 24-02-89.

За результатом проходження курсів слухачам видається Сертифікат Кіровоградської РТПП про проходження підготовки в сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider