Семінар
"Нові тренди в міжнародній торгівлі та митному оформленні"
18 лютого 2020 р. з 09:30 по 17:00, м. Кропивницький


180220 seminarЗ розвитком міжнародних відносин та спрощенням умов міжнародної торгівлі, питання виходу українських підприємств на світові ринки є особливо актуальним. Тому попит на кваліфікованих фахівців-практиків у сфері зовнішньоекономічної діяльності постійно зростає.

Запрошуємо власників бізнесу, генеральних, операційних та фінансових директорів, головних спеціалістів з організації управлінського обліку і звітності малих і середніх підприємств до участі у семінарі "Нові тренди в міжнародній торгівлі та митному оформленні".

Захід розрахований на спеціалістів з питань зовнішньоекономічної діяльності підприємств МСБ, що розпочинають або вже здійснюють зовнішньоекономічну діяльність.

Запрошені спікери:
📚Мирошниченко Віта
Керівник та засновник компанії Capital Group
📚Юлія Піндус
Консультант із зовнішньоекономічних питань в компанії Capital Group

Місце проведення: м. Кропивницький, Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата (вул. Преображенська, 79-А), к. 214

Семінар проводиться у рамках ініціативи ЄС #EU4Business за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку в Україні. Навчання інтерактивне, включає практичні вправи.

Участь у семінарі БЕЗКОШТОВНА!

Для участі у семінарі обов'язково заповніть реєстраційну форму за посиланням - https://form.jotform.com/200071998436359
не пізніше 15 лютого 2020 р.

Реєструйтеся, кількість місць обмежена!

За додатковою інформацією звертайтеся: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або за телефоном (050) 6432971.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider