Запрошуємо власників та представників консультаційних компаній взяти участь у Форумі бізнес-консалтингу.

Бізнес консалтинг – це вид професійних послуг, що надаються бізнесу, зацікавленому в оптимізації. Консалтинг вирішує досить широке коло питань: ведення бізнесу, інвестиційна діяльність, управління бізнесом, фінанси та економіка підприємств, дослідження ринків збуту, руху цін тощо.

Форум бізнес-консалтингу це платформа для:

Обговорення проблем та перспектив розвитку галузі консалтингу в Україні;
Обміну досвідом з надання консультаційних послуг на міжнародних ринках;
Пошуку нових інструментів та методів розвитку бізнес - консалтингу;
Отримання нових навичок у комунікаціях та просуванні консалтингових послуг у регіоні

Ключові блоки форуму:

  • Дискусійна панель «Успішний консалтинговий бізнес. Який він?»:
    Втілення в життя побудованої моделі успішного бізнесу. Взаємодія із замовником. Труднощі, що заважають.
  • Дискусійна панель «Do and don’t при комунікації з клієнтами»:
    Управління конфліктами та асертивність.
  • Інтерактивна практична сесія:
    1,5 годинна групова інтерактивна практична сесія ведення презентації та публічних виступів.

Захід організовують: Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Кропивницький, заснований на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати,  Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Дніпро, заснований при Дніпропетровській Торгово-промисловій Палаті, за підтримки ЄБРР, в рамках ініціативи #EU4Business.

Наші спікери:

Олена Берещук – бізнес-тренер, фахівець з ораторської майстерності, комунікації, лідерства; мотиваційний спікер, психолог, доктор філософії (PhD), засновниця Школи ораторського мистецтва.

Світлана Насирова - спеціаліст з психології реклами, 15 років досвіду у сфері маркетингу, реклами, просування; бізнес-консультант з маркетингу.

Оксана Ратушна – юристка та медiаторка, випускниця kmbs, авторка статей для видавництва "Приватний підприємець", консультант з питань партнерства.

Дмитро Швець - співзасновник проекту з розвитку підприємництва n.cubator, генеральний директор консалтингової компанії Start Global, викладач курсу експортні стратегії в Києво-Могилянській бізнес-школі.

Ксенія Щавинська – співзасновник і партнер комунікаційної групи BeCentric, із 15 річним досвідом у сфері стратегічного маркетингу і комунікацій. Має понад 100 успішних проектів у різних галузяїх. Експерт формування бізнес-екосистем і клієнтських спільнот.

Аліна Щербина та Катерина Дорошевська – співзасновниці платформи креативного бізнесу БУДЬ в UA, освітнього проекту Lectorium та агенції комунікацій «Ручками». Понад 10 років досвіду у журналістиці та PR у локальних та всеукраїнських медіахолдінгах. Авторки понад 100 успішних PR і SMM-стратегій.

Форум відбудеться 4 серпня у Кіровоградській регіональній торгово-промисловій палаті (м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-A)

Початок роботи - 09:30

Участь БЕЗКОШТОВНА, за умови попередньої реєстрації: https://form.jotform.com/UkraineBSCnetwork/ConsultingForum?fbclid=IwAR17xz_KPQ35JmJf3FQ5bjt6a5zxyUnmjmWjYlcNhyomGjfO2V0S_JsQAP4.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider