26 березня 2021 року о 10:00 відбудеться онлайн-конференція "Україна-Киргизстан: можливості двосторонньої співпраці" за участю українських та киргизьких дипломатичних установ, профільних міністерств, керівництва палат країн, а також ділових кіл.

23032021 2Захід організовується Торгово-промисловою палатою України у співпраці з Торгово-промисловою палатою Киргизстану, Посольством України в Киргизький Республіці та Посольства Киргизької Республіки в Україні.

Киргизька сторона виявила зацікавленість у співробітництві в таких сферах, як: сільське господарство (зернові культури, рослинна олій, борошно), енергетика, IT технології, садівництво, інвестиції

Зі свого боку Киргизька Республіка готова постачати якісну текстильну продукцію до України.

Онлайн-формат зустрічі відбудеться за допомогою системи ZOOM. Посилання в кімнату вебінару буде надіслано вам на пошту за день до події.

Участь БЕЗКОШТОВНА.

РЕЄСТРАЦІЯ

Мова заходу: російська (враховуючи побажання киргизьких партнерів)

Контакти для довідок:Ольга Сухенко (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: +38 044 461 98 07); Юлія Єгорова (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., тел.: +38 044 461 98 07)

Тривалість вебінару орієнтовно – 1 година 40 хв.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider