fon bulatom 1У червні 2016 року в м. Варна, Болгарія під патронажем Міністерства енергетики Республіки Болгарія пройшов щорічний Міжнародний ядерний форум «Болгарська атомна енергетика – національна, регіональна та світова безпека» (БУЛАТОМ).

У форумі взяли участь представники провідних компаній в атомній енергетиці, серед яких були фахівці ПАТ «НВП «Радій» (член Кіровоградської РТПП).

Постійний постачальник обладнання для АЕС "Козлодуй", ПАТ «НВП «Радій» щорічно вже протягом дев'яти років приймає участь у форумі. Під час пленарної сесії Директор з управління проектами ПАТ «НВП «Радій» представив доповідь на тему «Розвиток атомно-промислового комплексу України. Локалізація», підготовлений спільно з Асоціацією «Український ядерний форум». У доповіді пан Решетицький підкреслив, що міжнародні проекти є цінними механізмами для впровадження досвіду і кращих практик України та Болгарії, а прозора довгострокова національна політика у сфері застосування міжнародних норм і стандартів для імпортованих ядерних технологій, матеріалів, товарів та послуг є одним із стимулів для заохочення місцевих компаній до участі в процесі локалізації.

Прес-служба / 14.07.2016

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider