itogi-vistavki-1 largeНаймасштабнішою подією в рамках проведення «Тижня енергоефективності та енергозбереження» у Кропивницькому стала тематична виставка, присвячена актуальним питанням дбайливого ставлення до використання енергетичних ресурсів, популяризації економічних, екологічних та соціальних переваг енергозбереження.

Виставка «Енергоефективність. Енергозбереження» в місті проходила вперше. Активну участь у виставцы взяло ТОВ "УДЕН-УКРАЇНА" (член Кіровоградської РТПП).

itogi-vistavki-2 largeСтенд з яскравими енергозберігаючими обігрівачами UDEN-S було видно здалеку, він привертав жваву увагу відвідувачів. Всього за 4 години більше 400 гостей виставки відвідали стенд, отримали кваліфіковану консультацію та відповіді на свої запитання. Крім класичних білих панелей особливо зацікавили та викликали захват дизайн-обігрівачі з ручним розписом, фотодруком і, звичайно ж, унікальні новинки – керамогранітні обігрівачі, аналогів котрим немає не тільки на українському, а й на ринку за кордоном.

Енергоефективність, якість, надійність та раціональність використання системи опалення UDEN-S у квартирах, приватних будинках, офісах, дитячих садках та школах – основні моменти, на які звернув увагу директор торгового дому Михайло Сафонов на конференції-презентації, що відбулася у рамках виставки.

itogi-vistavki-4 large«Наша компанія – один із піонерів в області розвитку енергоефективного опалення в Україні, чим ми дуже пишаємося. Сьогодні питання енергозбереження значуще для кожної української сім'ї і країни в цілому. Масштабне впровадження енергозберігаючих технологій дозволить зменшити комунальні витрати населення, існуючі борги, прискорити процес відмови від дорогих енергоносіїв, збільшити об’єми використання власних енергоресурсів та відновлювальних джерел енергії».

Довідкова інформація:

UDEN-S - бренд енергозберігаючих обігрівачів від виробника ТОВ «УДЕН-УКРАЇНА».

З 2010 року компанія під власним «теплим знаком якості» випускає 187 найменувань інфрачервоних панельних обігрівачів, котрі при значній економії коштів забезпечують затишок і комфорт у будь-якому приміщенні.

Головний офіс розташований у м. Кропивницький, Україна. В регіонах України торгову марку пропонують більше 500 дилерів. З 2012 року обігрівачі UDEN-S представлені в містах Росії, Білорусі, Болгарії, Чехії, Молдові, Лівані, Італії та інших країнах.

Прес-служба / 15.09.2016

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider