2017-04-19-CHINA 1Підписання документу відбулося в ході офіційного візиту делегації Кіровоградської області, який триватиме з 17 по 22 квітня 2017 року і має на меті налагодження двосторонніх відносин між Кіровоградщиною та КНР.

Очолив делегацію заступник голови Кіровоградської ОДА Андрій Коломійцев. Також до складу делегації, окрім президента КРТПП Ірини Саєнко, увійшли: перший заступник голови Кіровоградської обласної ради Юрій Гугленко, начальник департаментy економічного розвитку і торгівлі ОДА Ніна Рахуба, а також Член Палати, фізична особа-підприємець Сергій Піщанський та інші представники ділових кіл Кіровоградщини.

2017-04-19-CHINA 2В ході зустрічі з представниками КНР, Андрій Коломійцев презентував область та її економічний потенціал, а Ірина Саєнко – Палату, напрямки її роботи, а також членів КРТПП (ТОВ «ТД Агроліга», ТОВ «Три Стар» та ФОП Коноваленко А.П.), які вже сьогодні готові до співпраці з китайськими партнерами.

Одним з головних результатів презентації Палати та бізнесу регіону стало підписання меморандуму про співпрацю між Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою та Сюйчжоуською асоціацією промисловців і торговців. Документ підписали керівники організацій – Ірина Саєнко та Ван Хаюн. 

Прес-служба / 21.04.2017.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider