25 квітня 2019 року у Кіровоградській РТПП пройшов семінар «Державний нагляд у сфері господарської діяльності: виклики та ризики для бізнесу», організаторами якого виступили Спілка підприємців малого та середнього підприємництва Кіровоградської області та Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата.

35684Участь у заході взяли усі бажаючі фізичні особи-підприємці та керівники підприємств малого та середнього бізнесу, а це понад 30 осіб, що показує зацікавленість до розгляданих питань семінару з боку керівників бізнесу нашої області. 

Під час заходу учасники отримали актуальну інформацію про особливості проведення перевірок суб'єктів господарювання від представників Державної регуляторної служби, головного управління ДФС у Кіровоградській області, управління держреєстрації, управління державної виконавчої служби, управління Держпраці, головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області а також корисні поради з ведення бізнесу від "Укрпошти",  Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати та установ банків.

IMG 0335

З вітальним словом до учасників заходу звернулася президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко, наголосивши на всебічній підтримці підприємництва з боку Палати та побажавши плідної роботи.

 

IMG 0376

На початку семінару учасників ознайомили з процедурою, періодичністю та строками перевірок ДФС, повнотою нарахування та своєчасністю сплати єдиного внеску. Продовжили першу частину заходу розглядом порядку виконання вимог про сплату боргу в рамках Закону України «Про виконавче провадження» та підстав для здійснення заходів контролю з питань законодавства про працю. 

IMG 0351

Другу частину семінару присвятили питанням можливості досудового захисту своїх прав суб’єктами господарювання, особливостей закриття ФОП, соціальної захищеності персоналу на підприємстві, фінансування та кредитування бізнесу.

На завершення спікери відповіли на питання учасників заходу та розглянули конкретні ситуації на прикладах.

IMG 0184

IMG 0192

IMG 0231

IMG 0286 2

IMG 0295

IMG 0316

IMG 0321

IMG 0365

IMG 0419

IMG 0448 

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider