Вже традиційно наприкінці травня у Надажині, передмісті польської столиці Варшави, у приміщенні виставкового центру Warsaw Ptak Expo, впродовж 29-31 травня 2019 р. відбулась VIII щорічна міжнародна виставка китайських товарів China Homelife Show 2019.

    China Homelife Show - це найбільша у Центральній та Східній Європі торгова виставка кращих виробників з Китаю. Цього року було представлено понад 1 000 китайських  компаній-виробників, які демонстрували свої товари у таких галузях: будівельні матеріали, побутова та промислова електроніка, меблі, текстиль, одяг, продукти харчування, посуд, подарунки тощо.

   Учасникам було запропоновано широкий спектр послуг: відвідування виставки, бізнес-зустрічі в форматі В2В, участь у роботі семінарів, конференцій, лекцій, майстер-класів на тему ведення бізнесу з китайською стороною та отримання кваліфікованих консультацій щодо імпорту з Китаю.

    Кіровоградська РТПП вже вп’яте організовує колективну поїздку  представників ділових кіл нашого регіону для відвідування виставки China Homelife Show. У цьому році до делегації увійшли представники 33 підприємств України.

    В рамках China Homelife Show 2019, за спільної ініціативи китайської та польської сторін, була організована виставка «Export Fair Expo» під патронатом Міністерства Підприємництва і технологій Польщі та Департаментів маршалів Воєводств Польщі. Співорганізатори виставки – Варшавська Торгова Палата, Асоціація польських ЗМІ, журнал TTG Економічні новини. Це перший захід, що об’єднує експортерів з країн Центральної та Східної Європи. Учасники отримали унікальну можливість презентувати свої пропозиції для запрошених польських, китайських та закордонних дилерів. Організаторами спільно з Торгово-Промисловими Палатами Центральної та Східної Європи було запрошено на виставку понад 2 000 компаній.    

    Під час завершення виставки Сергій Крамарчук, начальник управління зовнішньо-економічної діяльності КРТПП, на доручення Ірини Саєнко, президента КРТПП, вручив подяку за сприяння в організації візиту президенту Варшавської Торгової Палати Мареку Трачику.

  

IMG 4a297e232c0416bc375059f61cfbcbef V

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider