90025 липня, аграрії з багатьох областей України завітали на День поля ELVORTI - 2019, приурочений до 145-річчя компанії "Ельворті". Захід проходив на базі виставкового майданчику «AGROEXPO» м. Кропивницький, вул. Мурманська, 8. 

З вітальним словом до відвідувачів звернувся голова правління – генеральний директор «Ельворті» Сергій Калапа: «145 років - це велика дата. 145 років - це історія рекордів, інновацій, перемог і досягнень. Це ціла епоха для країни і сільськогосподарської промисловості України. Величезна праця кількох поколінь працівників підприємства. Ми глибоко впевнені в тому, що це не межа, і пишаємося тим, що компанії - 145 років! Сьогодні пріоритетом «Ельворті»  є прямий діалог з аграріями. Ми готові слухати і впроваджувати всі ваші пропозиції з модернізації техніки. Завдяки Вашому досвіду і нашим новим технологіям ми маємо можливість вдосконалювати конструкцію техніки. Фахівці заводу завжди готові надати професійну консультацію з усіх питань і підібрати краще рішення для Вас.» Також Сергій Калапа зазначив, що День поля Ельворті, який проводиться вперше в цьому році, - дуже важлива і відповідальна подія, адже компанія прагне відстежувати результати своєї роботи і цілеспрямовано спілкуватись з клієнтами.

Генеральний конструктор «Ельворті» Юрій Кваша презентував відвідувачам та гостям унікальні новинки від бренду ELVORTI та модернізації, що впровадила компанія протягом 2019 року. У рамках заходу було представлено 13 агрегатів, серед яких універсальні пневматичні сівалки VESTA 8 Profi, VEGA 8 Profi, VEGA 8 Profi з системою внесення рідких мінеральних добрив, культиватор для міжрядної обробки ALTAIR 5,6-04 з РМД, обприскувач TETIS 21, зернові сівалки ASTRA 5,4 Premium, ASTRA 5,4 Standart, ASTRA 4, ALFA 4, культиватор POLARIS 4, 2-рядні дискові борони PALLADA 4000, PALLADA 2400-01, та 4-рядну дискову борону ANTARES 4x4.

901Також протягом Дня поля ELVORTI для аграріїв провели масштабний демопоказ, спеціалісти компанії презентували роботу в полі: обприскувача TETIS 24, зернових сівалок ASTRA 6 та ALFA 6 з інноваційним транспортним пристроєм, культиватора POLARIS 10 PREMIUM, та 4-рядної дискової борони ANTARES 6х4. Родзинкою заходу була спеціальна акція від ELVORTI на зернові сівалки «Зерновий БУМ», деталі якої на сайті інтернет-магазину ELVORTI.

На Дні поля панувала святкова атмосфера, була підготовлена розважальна програма та святковий обід, а кульмінацією свята був розіграш призів і подарунків та вручення нагород переможцям у 3-х номінаціях: «Фермер – новатор» - ФГ «Аліса» А. М. Чередниченко, «Найбільший парк техніки Ельворті» - ТОВ «Хлібодар» М.В. Дудка Микола Васильович, «Пліч о пліч з Ельворті» - Скрипник Віталій Олександрович.903

Нагадаємо, що вже у вересні з 25 по 28 вересня відбудеться наймасштабніша подія осені - Міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2019.

Фото та матеріали з сайту https://www.elvorti.com

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider