19 серпня в Україні відзначатимуть День пасічника та яблучний спас. Саме до цих свят на майданчику біля регіональної торгово-промислової палати відбудеться ярмарок «KROPhoney fest», на якому буде представлено продукцію бджолярів, ягоди та фрукти, предмети декоративно-ужиткового мистецтва.

Майже одночасно з ярмарковими заходами у конференц-залах Палати відбуватиметься конференція пасічників «Перспективи розвитку бджільництва в Кіровоградській області».

«KROPhoney fest» проводитиметься в рамках ініціативи EU4Business за підтримки  Європейського Банку реконструкції та розвитку в Україні. Організаторами заходу стали регіональна торгово-промислова палата у партнерстві з Кіровоградською обласною державною адміністрацією та Міською радою міста Кропивницького.

Сьогодні за участі президента КРТПП Ірини Саєнко, заступника голови ОДА Світлани Лобанової та представників виконавчих органів Міської ради міста Кропивницького відбулася робоча нарада з організації ярмарку. Учасники наради визначилися щодо концепції, часу та місця проведення ярмарку, категорій учасників, проаналізували проблемні питання, пов’язані із дотриманням карантинних обмежень тощо.

Вирішили, що за результатами зустрічі буде створено оргкомітет, що оперативно вирішуватиме робочі моменти із проведенням ярмарку.

 

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider