Перебуваючи на Кіровоградщині 27 серпня, Президент України зустрівся із керівниками підприємств області, відомих не лише в області та Україні, а й за її межами. У заході взяла участь й президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко.

Учасники зустрічі обговорили забезпечення виробничих галузей кваліфікованими економістами та інженерними кадрами, вплив несприятливих погодних умов на врожай в Україні тощо.

Крім того, керівники місцевого бізнесу поставили перед Президентом України низку актуальних для подальшого розвитку держави питань. Зокрема, генеральний директор ТОВ ВКФ «Велта» Андрій Бродський висловив своє бачення перспектив та проблем створення високотехнологічного вертикально-інтегрованого титанового холдингу у Кіровоградській області. За результатами розмови, керівник «Велти» висловив впевненість у тому, що вже незабаром в Україні буде створено титановий кластер.

Питання можливості локалізації у державних закупівлях, що передбачається законопроектом №3739 підняв голова спостережної ради «Єльворті груп», член Президії Ради ФРУ, голова Кіровоградського обласного об’єднання організацій роботодавців Павло Штутман. Він закликав Главу держави підтримати законопроект, що сприятиме розвитку вітчизняного машинобудування, розширенню виробництва, збільшенню випуску техніки і відповідно – створенню нових робочих місць.

Нагадаємо, КРТПП також виступила на підтримку вищезазначеного законопроекту. Зокрема, у липні цього року, під час Ділового сніданку з Ігорем Петрашком, президент Палати Ірина Саєнко зверталась до Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України із проханням підтримати введення у систему Prozorro критерій "локалізація" для товарів, які мають 25-40% українських компонентів.

 

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider