19 серпня 2020 року, у День пасічника на території Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати відбувся медовий ярмарок та конференція бджолярів «KROPhoney fest».

1002 1

Організаторами ярмарку виступали Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата, проєкт Європейського Союзу "EU4Business", обласна державна адміністрація, обласна рада та Кропивницька міська рада.

Вже цього року «KROPhoney fest» було визнано, як одну з кращих практик співпраці влади та інституцій громадянського суспільства України. А інформацію про проведення ярмарку включено до збірки історій про кращі спільні проєкти організацій громадянського суспільства та органів влади «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці», видану Міністерством культури та інформаційної політики України спільно з проєктом «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України».

Збірник історій «Громадянське суспільство та влада – кращі практики співпраці» створено, аби показати успішну співпрацю громадського сектору та органів влади, їхні результативні практики комунікації та спільної роботи. Популяризація успішної співпраці – це натхнення до наслідування, внесок у вирішення суспільно -значущих проблем в Україні та у розвиток громадянського суспільства, тобто ще один крок на шляху до побудови суспільства свідомих і відповідальних громадян.

Збірник доступний на сайті КРТПП

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider