9-11 вересня 2021 року у Латвійській Республіці планується проведення виставки «RIGA FOOD 2021» (м. Рига).

26022021 1«RIGA FOOD» – велика продовольча виставка, що охоплює країни Балтії, Скандинавії та частково Західної Європи http://www.bt1.lv/rigafood/.

Партнери КРТПП мають змогу взяти участь в роботі Національного стенду Торгового дому Україна, що працюватиме у рамках виставки.

Національний стенд є ефективним майданчиком, через який українські виробники мають можливість укласти довгострокові контракти у країнах Балтії та Скандинавії, у тому числі у розвинених торгових мережах LIDL, RIMI, MAXIMA, IKI, PRISMA, ELVI, AIBE, NARVESEN, STOKMANN.

Беручи до уваги складну епідеміологічну ситуацію, організатори висловлюють готовність презентувати товарну продукцію виробників за умови її відправлення до Риги не пізніше 07 вересня 2021 року.

Деталі стосовно формування, відправлення та отримання продукції обговорюються у робочому порядку. У разі зацікавленості даним питанням просимо звертатись до Кіровоградської РТПП.

Тел. (0522) 30-87-24, (050) 488-44-43, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider