Сьогодні у Музеї мистецтв відбулася презентація однойменного альбому, виданого членом КРТПП – малим приватним підприємством «Антураж А».

1Участь у презентації взяла президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко.

Альбом являє собою більше 200 сторінок з ілюстраціями художніх робіт, що містяться у фондах музею.

Презентуючи видання, директор музею Тетяна Ткаченко зазначила, що реалізація проєкту стала можливою завдяки участі у грантовій програмі Українського культурного фонду. Кошторисом було передбачено виготовлення 500 примірників альбому на суму 175 тис. грн. Відповідно до чинного законодавства, музей оголосив процедуру закупівлі через систему PROZORRO, переможцем якої став «Антураж А».

2

«Понад 10 років торгово-промислова палата надає консультаційні послуги з питань публічних закупівель. Кілька місяців тому, до Кіровоградської РТПП звернулась директорка «Антуражу» із проханням допомогти підготувати документацію, необхідну для участі у тендері», - розповіла Ірина Саєнко. «Тендерну пропозицію було виготовлено оперативно та якісно, та, як наслідок – «Антураж А» оголосили переможцем процедури», - зазначила вона.

Ірина Саєнко наголосила, що палата готова консультувати як учасників, так і замовників з питань проведення публічних закупівель. «Наші послуги охоплюють усі стадії закупівельного процесу, а за необхідності й оскарження результатів процедури», - зазначила вона та закликала зацікавлених представників бізнесу звертатися безпосередньо до віцепрезидентки КРТПП – начальника управління з питань юридичного забезпечення публічних закупівель Людмили Солонар.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Slider