Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата, як надійний партнер підприємців Кіровоградщини в сфері економічних міжрегіональних та міжнародних зв'язків, ставить за мету активно впроваджувати європейські бізнес-стандарти в економічне життя області. Одним із важливих аспектів ділового співробітництва сьогодні є штрихове кодування товарів.

Наявність на товарі штрихкодової позначки свідчить про можливість отримати повну та достовірну інформацію про товар: його повну назву, тип, призначення, виробника, про відповідність характеристик товару до національних вимог та правил, про термін та умови зберігання тощо. Можна стверджувати, що штриховий код є одною з найбільш універсальних ознак товару. Сьогодні більшість споживчих товарів в світі маркуються штриховими кодами Європейської асоціації товарної нумерації (GS1).

В Україні GS1 представляє Асоціація Товарної Нумерації України "ДжіЕс1 Україна". Діяльність Асоціації спрямована на впровадження в Україні всесвітньої багатогалузевої системи ідентифікації, штрихового кодування та електронних комунікацій, що базується на всесвітніх стандартах GS1. Користувачами стандартів є понад 1 млн. компаній у всьому світі.

В Україні діє низка нормативів, які визначають товари, що підлягають обов'язковому маркуванню. Обов'язкову наявність штрихового коду на товарі зумовлюють потреби сучасних підприємств оптової та роздрібної торгівлі. Підприємство торгівлі просто не матиме змоги обліковувати товар без штрихового коду.

Детальніше про штрихове кодування ... >>>

Кіровоградська торгово-промислова палата з метою підвищення інтеграції кіровоградських підприємців до світових ділових кіл пропонує ряд послуг зі штрихового кодування товарів:

  • підготовка документів стосовно членства в Асоціації Товарної Нумерації України "ДжіЕс1 Україна";
  • підготовка та оформлення документів для отримання штрихкодової позначки;
  • консультації та рекомендації з питань впровадження систем "ДжіЕс1 Україна" на основі державних стандартів, нормативних документів України.

Замовити послуги та отримати додаткову інформацію можна за:
телефоном: 
(0522) 22-07-31
E-mail: 
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.