Днями президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко у режимі онлайн підписала низку міжнародних ділових угод.

25112021 1Минулого тижня було підписано угоду про співпрацю між Кіровоградською РТПП та Торгово-промисловою Палатою Італії в Україні. З Італійської сторони підписантом виступила генеральний секретар ТПП Італії в Україні Ванесса Руссано. Відповідно до угоди, сторони співпрацюватимуть у інформаційній сфері, представлятимуть інтереси партнера на території власної країни, допомагають одна одній у створенні клієнтської бази, об’єднують ресурси для створення спільних проєктів.

Цього тижня було підписано угоду про співробітництво із ТПП Хатлонської області Таджикистану.

25112021 2Домовленості було укладено під час українсько-таджицького бізнес-форуму за участі Посла Республіки Таджикистан в Україні Давлаталі Назрізода, Радника Посольства України в Республіці Таджикистан Ігоря Кизими, Президента Торгово-промислової палати України Геннадія Чижикова, заступника голови ТПП Республіки Таджикистан Одила Сангова та керівника депутатської групи Верховної Ради України з міжпарламентських зв'язків з Республікою Таджикистан Дениса Маслова.

Дипломати, депутати, керівництво палат, лідери Українсько-таджицьої ділової Ради та представники понад 60 компаній висловили зацікавлення у кооперації. Зокрема, у сферах машинобудування, металургії, енергетики та агросфери.

Вже наступного року ТПП України планує організацію бізнес-місії, до складу якої увійдуть представники регіональних палат та бізнесу. Учасники ділової делегації візьмуть участь у прямих переговорах із бізнес-спільнотою Таджикистану.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg