У Кіровоградській торгово-промисловій палаті продовжується серія онлайн тренінгів для малого та середнього бізнесу, що проводяться безоплатно за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

6-7 червня на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати проходить тренінг з питань здійснення публічних закупівель «Публічні закупівлі протягом періоду вступу до ЄС. Огляд потенційних юридичних та інституційних змін та стратегічних заходів для підвищення ефективності закупівель».

Майже 60% бізнесів мають проблему з пошуком працівників, однією з причин є мобілізація, про це свідчать результати опитування Міністерства економіки України.

1-2 травня на базі Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України», відбувся тренінг для представників малого та середнього бізнесу з питань тендерних закупівель та роботи в системі електронних закупівель Prozorro.

2 травня у музеї мистецтв Кіровоградської обласної ради відбувся ХІІІ Великодній Благодійний Аукціон. Традиційно активним учасником аукціону стала президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко.

Команда Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати продовжує приділяти неабияку увагу розвитку молоді, проводить зустрічі із студентами, допомагає молодіжним організаціям та молоді в бізнесі.

«Податкові ризики та їх вплив на зовнішньоекономічну діяльність» - такою стала тема чергового вебінару, проведеного Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою за підтримки Програми USAID "Конкурентоспроможна економіка України" для представників малого та середнього бізнесу.

Відкрито реєстрацію компаній для отримання індивідуального супроводу процесу доведення відповідності (сертифікація, технічний файл, декларація відповідності та маркування).

Сьогодні бізнес потребує кваліфікованих працівників. Чимало роботодавців організовує навчання на виробництві, навчає на робочих місцях. Результати такого навчання потребують належного документального підтвердження і визнання державою.

Штучний інтелект стає все більше важливою складовою нашого повсякденного життя. Його використовують у різноманітних сферах, включаючи фінансування, охорону здоров'я, освіту, транспорт тощо. Питання використання штучного інтелекту у бізнесі було основою дискусій під час онлайн практикуму.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "