У Кропивницькому відбулася регіональна туристична конференція «Кіровоградщина, Вінниччина, Полтавщина, Черкащина».

5122021 3У конференції взяли участь готельєри, ресторатори, представники туристичного бізнесу, голова Державного агентства розвитку туризму України Мар’яна Олеськів, президент Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко. Приймали гостей у ресторані «Тиха гавань». Ініціювала конференцію голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна.

Учасники зібрання обговорювали шляхи розвитку туризму в Україні та Кіровоградському регіоні, необхідність розвитку туристичної інфраструктури, розвиток бізнесу у відповідних галузях.

5122021 4Серед іншого йшлося й про діджиталізацію галузі: «Вже сьогодні в обласному центрі, за участі міськради та Кіровоградської РТПП у рамках проєкту «EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» за спільного фінансування Європейським Союзом та уряду Німеччини через німецьку федеральну компанію Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH створюється веб-сайт «Діловий Кропивницький онлайн». ‼Ми запрошуємо увесь бізнес Кропивницького до участі у проєкті!», - зазначила віцепрезидент КРТПП Людмила Солонар.

Про напрацювання палати у напрямку туризму під час конференції розповіла Ірина Саєнко.

5122021 1«На початку року спільно з обласною владою та бібліотекою Дмитра Чижевського ми розпочали реалізацію проєкту «Туристичні магніти. Мандруй Кіровоградщиною»: обрали 30 туристично-привабливих місць і розробили карту-магніт області. Особи, які відвідували зображену на магніті туристичну локацію отримували частину карти. Ті ж, хто зібрав карту отримували подарунок – відпочинок на одній з найкращих баз відпочинку України – «Скіфії», – розповіла президент КРТПП. Вона підкреслила, що Кіровоградська РТПП стала співавтором проєкту, оскільки сьогодні розвиток бізнесу, дотичного до туризму – готелей, зелених садиб, кафе тощо, дійсно є важливим.

«Це тільки початок проєкту, він не завершений. Впевнена, що завдяки таким проєктам буде розвиватись Кіровоградщина, центральний регіон та вся Україна!», - наголосила Ірина Саєнко.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg