Олександрія долучилася до когорти діджитальних міст України. В міських автобусах №№5/1, 5/2 встановлені валідатори для оплати проїзду банківською карткою. Це вдалося зробити завдяки плідній співпраці ПриватБанку з КП «Олександрійський транспорт» та міською радою.

Про це повідомила Анжела Дзінзюра, спеціаліст з комунікацій в регіоні ПриватБанку.

"Створюючи комунальне підприємство «Олександрійський транспорт», ми ставили за мету, щоб містянам було зручно і комфортно. До цього в Олександрії муніципального транспорту не було. Ми обрали сучасні автобуси не тільки з просторим салоном і зручними сидіннями, а й відкидними пандусами для заїзду колясок, відеонаглядом, звуковим сповіщенням та моніторами. Не обмежувати пасажирів у способі розрахунку – це теж було нашою ціллю. Бо комусь зручніше готівкою, а хтось користується сучасними гаджетами. Тому кожен має право обрати, як йому зручніше і швидше придбати квиток", - зазначив міський голова Сергій Кузьменко.

“Відсьогодні розрахуватися безготівково можна у двох автобусах, найближчим часом ПриватБанк готовий встановити валідатори ще у трьох, - розповідає Владислав Макаренко, керівник відділення “Кропивницьке №2” Центрального макрорегіонального управління ПриватБанку. - Плануємо продовжувати співпрацю з органами місцевої влади, розширювати мережу та надати можливість олександрійцям обирати вид оплати за проїзд на всіх маршрутах міста. Повноцінна робота електронного квитка дозволить проводити детальний аналіз пасажиропотоку в місті та полегшить життя містян”.

Система оплати приймає картки платіжних систем Visa, Mastercard будь-якого банку та працює залежно від їх типу – безконтактно, через банківський чип або магнітну стрічку. Вся процедура триває всього кілька секунд. Якщо оплата проїзду пройшла успішно, то пасажир побачить смайлик на екрані валідатора. Кондуктор перевіряє сплату за допомогою переносного терміналу та видає пасажиру відповідний чек.

Відтак сплатити проїзд у автобусах можна у декілька способів, навіть якщо забули готівку вдома: карткою з PayPass або PayWave; смартфоном чи смарт-годинником з GooglePay або ApplePay; через сканер QR-коду у Privat24.

07092022 107092022 2

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "