В обласній державній адміністрації відбулась інформаційна зустріч з питань розвитку соціального підприємництва на території області, під час якої представники Агенції регіонального розвитку презентували можливості соціального підприємництва. У зустрічі взяла участь президент Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати Ірина Саєнко.

10062021 1Під час зустрічі було презентовано можливості впровадження соціального підприємництва на території області, напрямки роботи проекту «EU4Youth –  розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні», перспективи, що надає проект для розвитку соціального підприємництва в громадах, діяльність Лабораторій молодіжного соціального підприємництва.

«Соціальне підприємництво – нове для України явище, хоча у Європі воно вже працює і є ефективним інструментом і розвитку економіки і вирішення соціальних питань,» - зазначила проєктний менеджер – експерт Агенції регіонального розвитку Тетяна Головченко на початку зустрічі.

10062021 3«В області вже реалізовувалась низка проєктів підприємницької діяльності. Сьогодні говоримо про необхідність впровадження бізнес-проєктів, що мають соціальну спрямованість. Говоримо про розвиток підприємництва на селі, про робочі місця, забезпечення ними молоді, учасників АТО/ООС, переселенців зі Сходу України, про підвищення соціальних стандартів», - наголосила заступник голови ОДА Світлана Лобанова, звертаючись до писутніх

Детально про соціальне підприємництво розповіла Тетяна Виговська-Каменко – представник ГО «Egalite International», координаторка проекту «EU4Youth – розкриття потенціалу молодих соціальних підприємців в Молдові та Україні». Тетяна презентувала проект «EUnlocking», що покликаний розвивати соціальний підприємницький потенціал молодих людей в Молдові та Україні, створюючи сприятливу екосистему для соціальних підприємств. Хотите играть в Lucky Jet? Для начала нужно Lucky Jet зарегистрироваться и начинать играть.

10062021 2Коментуючи подію, президент Кіровоградської РТПП Ірина Саєнко зазначила на важливості розвитку соціального підприємництва, що допоможе вирішити в Україні низку гострих проблем: «Сьогодні ми маємо не лише проблему розвитку підприємництва. Маємо проблему безробіття, що є особливо актуальною для жінок та молоді. Ми всі повинні долучитись до цієї роботи, підтримати розвиток підприємництва, спрямованого на вирішення соціальних питань», - наголосила вона.

Журнал "ЗОВНІШСЕРВІС"

Журнал ЗОВНІШСЕРВІС 067 2021.jpg
" "